Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 5 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

W Nowych Siołkowicach rozpoczynamy sezon kąpielowy!

Informujemy , że w najbliższą sobotę tj. 20 czerwca zostanie otwarte kąpielisko w Nowych Siołkowicach. Ze względu na pandemię koronawirusa, nie możemy zorganizować oficjalnego otwarcia obiektu.

Nad bezpieczeństwem kąpiących się, codziennie w godzinach od 11:00 do 19:00 będą czuwać ratownicy.  Prosimy, aby osoby korzystające z wypoczynku na plaży pamiętały o zachowaniu obowiązujących środków ostrożności i dostosowały się do regulaminów obowiązujących na terenie kąpieliska.

Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo w wodzie – bądźmy rozważni i pamiętajmy, że woda to nie jest nasze naturalne środowisko i kąpiąc się musimy zachować ostrożność!

Zalecenia dla użytkowników kąpieliska ,,Wodna Przystań W Nowych Siołkowicach: w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce
- Limit osób na kąpielisku 4m2 powierzchni na każdego użytkownika. Nie osób wspólnie zamieszkujących.
- Zachować dystans społeczny i minimalną odległość od osób postronnych zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawa na całym obszarze obiektu, także podczas kąpieli w wodzie. 
- Należy unikać zatłoczonych plaż, miejsc lub zgromadzeń na terenie kąpieliska. 
- Należy stosować środki ochrony zgodnie z regulacjami obowiązującego prawa.
- Zakrywanie ust i nosa należy odnosić do aktualnych przepisów prawa dotyczących stosowania osłony ust i nosa w trakcie przemieszczania się po terenach otwartych. Nie zaleca się zasłaniania nosa i ust podczas kąpieli w wodzie.
- Należy korzystać z własnego sprzętu turystycznego, przyborów toaletowych (koce, pledy, leżaki, ręczniki, sprzęt ochronny)
- Należy zachować czystość w otoczeniu, wyrzucać odpady do pojemników. 
- Nie należy korzystać z kąpieliska w przypadku złego samopoczucia i podwyższonej ciepłoty ciała, infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
- Nie należy korzystać z kąpieliska w przypadku przebywania na kwarantannie/izolacji oraz zamieszkiwania z osobą przebywającą na kwarantannie/izolacji a także w przypadku kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie.
Obok zaleceń widnieją rysunki przedstawiające zalecenia w formie obrazka.

Zdjęcie przedstawia wywieszoną białą flagę na tle przejrzystego nieba.

Zdjęcie przedstawia kąpielisko w Nowych Siołkowicach. Widoczny jest drewniany budynek, siłownia zewnętrzna i boisko do gry w siatkówkę

Wersja XML